Series
Ratings
19
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0