Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Born To SingRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5