Series
Ratings
29- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5