Titles you rated
The Drug KingRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
To Each His OwnRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
Samurai CatRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.5
ManholeRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 1.0
Like for LikesRated ★ 1.0
GeostormRated ★ 1.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5