Titles you rated
R-PointRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
You're NextRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0