Titles you rated
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0