Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0