Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 3.5
HopeRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5