Series
Ratings
19
Orphan BlackRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.5