Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0