Movies
Ratings
667
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 2.0
Flying ColorsRated ★ 2.5