Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The PactRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0- ZARD - What a beautiful moment tourRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.5