Series
Ratings
13
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0