Series
Ratings
45
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0