Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
 
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 3.5
YarnRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Mars ExpressRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5