Series
Ratings
109- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
Honey Lemon SodaRated ★ 2.0
Blue LockRated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 3.0
A Sign of AffectionRated ★ 5.0
Sugar Apple Fairy Tale Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
ChihayafuruRated ★ 5.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5