Series
Ratings
28
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0