Movies
Ratings
66
ArrivalRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5