Series
Ratings
31
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0