Titles you rated
The TreacherousRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5