Series
Ratings
30
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 1.5
PastaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0