Series
Ratings
316
Game of ThronesRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Great CatsbyRated ★ 3.5
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 2.0- SoulmateRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Little Girl KRated ★ 2.0
SPRated ★ 3.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.5
Ugly BettyRated ★ 3.5
The Thorn BirdsRated ★ 2.5
The Scale of ProvidenceRated ★ 3.5
Still, Marry MeRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
Strongest Chil-wooRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 3.0