Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5