Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 5.0