Titles you rated
MementoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0