Series
Ratings
54
East of EdenRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 1.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5