Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0