Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- プライドRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0