Titles you rated
Miss RipleyRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0