Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
AllegiantRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Truth About Cats & DogsRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Two Weeks NoticeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0