Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0