Movies
Ratings
334
The FugitiveRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 2.5
The RockRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Six Days Seven NightsRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5