Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0