Movies
Ratings
305
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Their DistanceRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5