Titles you rated
Glamorous TemptationRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 0.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 0.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 1.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5