Titles you rated
La Dolce VillaRated ★ 2.5
BossRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 4.5
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 4.0