Movies
Ratings
307
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
MinariRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
South BoundRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 0.5