Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 4.5
FreudRated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Skam France Season 1Rated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
North & SouthRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 5.0