Movies
Ratings
297
My Fair LadyRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
IkiruRated ★ 2.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Robin HoodRated ★ 2.5
GloveRated ★ 2.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 1.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
A Hard Day's NightRated ★ 0.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5