Movies
Ratings
344- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ice Age: Collision CourseRated ★ 2.0
The Royal TailorRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0