Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
BestsellerRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Collage of Our LivesRated ★ 4.5