Movies
Ratings
189
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
The Smurfs 2Rated ★ 3.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
The Cat in the HatRated ★ 4.0