Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0
The Great PassageRated ★ 4.0
The Scythian LambRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 5.0
Pale MoonRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5