Titles you rated
 Semantic ErrorRated ★ 2.5 Semantic ErrorRated ★ 2.5
 The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5 The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
 Skam France Season 3Rated ★ 4.5 Skam France Season 3Rated ★ 4.5
 Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.0 Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.0
 The Promised NeverlandRated ★ 4.0 The Promised NeverlandRated ★ 4.0
 Movie RoomRated ★ 3.5 Movie RoomRated ★ 3.5
 Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
 Land of the LustrousRated ★ 3.5 Land of the LustrousRated ★ 3.5
 The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0 The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
 The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0 The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
 The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0 The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
 Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5 Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
 Wedding PeachRated ★ 3.0 Wedding PeachRated ★ 3.0
 His and Her CircumstancesRated ★ 3.5 His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
 Anne with an ERated ★ 4.5 Anne with an ERated ★ 4.5
 Temptation of WifeRated ★ 2.5 Temptation of WifeRated ★ 2.5
 Full HouseRated ★ 1.5 Full HouseRated ★ 1.5