Movies
Ratings
780
FerrariRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5