Movies
Ratings
115
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.0