Titles you rated
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0