Titles you rated
The Purge: AnarchyRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 4.0
The Ghost WriterRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.5
JawsRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0