Titles you rated
Love ForecastRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5