Movies
Ratings
415
SkyfallRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 0.5
LoganRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
No Time to DieRated ★ 2.0
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5